Sestavení masážního systému ve třech krocích
2. Masážní systém
3. Doplňky
Nejdříve prosím
vyberte typ vany.
Nejdříve prosím
vyberte masáž. systém.
0,- Kč vč. DPH
0,- Kč vč. DPH
0,- Kč vč. DPH
Objednávka celkem
0,- Kč vč. DPH

Galerie a reference

Reference

Léčebné lázně Jáchymov
Jáchymov SPA
Czech Republic
Chromoterapie (barevné osvětlení) masážního bazénku-SPA
Do již instalovaného masážního bazénku jsme instalovali barevné LED osvětlení, které se díky bodovému rozdělelní LED diod vyznačuje veynikající distribucí světla. Tento 100% vodotěsný systém podvodního osvětlení má 8 režimů pevně navolených barev a 4 režimy automatické změny vč. nejoblíbenějšího režimu s plynulým přechodem mezi barvami v plném RGB spektru.
Hotel U Zlaté Studně
Golden Well Hotel
Czech Republic
Ovládání hydromasážního sytému pro vany HOESCH
Nejluxusnější hotel na světě Hotel U Zlaté Studně, vítěz mezinárodní soutěže Travelers Choice 2010, si vybral naši firmu pro realizaci této prestižní zakázky. Požadavkem zákazníka bylo vybavit luxusní hydromasážní vany HOESCH vlastním ovládáním SAPHO Hydro & Air. Od systému byla vyžadována maximální spolehlivost, jednoduchost a v neposlední řadě intuitivnost ovládání pro hosty.
Dětský domov Kladno
Orphanage
Czech Republic
Speciální hydromasážní vany pro kojence a děti s postižením
Hydromasážní zařízení byly navrženy tak, aby jak velikost vany a trysek tak jejich rozložení a intenzita masážního systému plně odpovídaly věku a stavbě těla kojenců a dětí do 3 let věku. Použité SLIM trysky, pouhý 1mm vysoké, znemožňují jakékoliv nepohodlí, úraz např. zakopnutím o trysku ve dně a současně je nelze ani samovolně odmontovat.
Parkhotel Sokolov
Czech Republic
Automatické hydromasážní vany s žetonovacím zařízením pro veřejné použití.
Kompletní dodávka hydromasážních van dle specifických požadavků zákazníka vč. softwarové úpravy ovládací elektroniky. Vany pro jednu osobu (model dle výběru objednatele) mají výbavu: vodní a vzduchová masáž, žetonový automat pro bezobslužný provoz (vhození žetonu aktivuje systém vč. odpočítávání času), automatické napouštění a vypouštění, aut. desinfekce, akustická a světelná signalizace, osvětlení.
LOREMA Wellness s.r.o., Pakoměřice 87, Líbeznice u Prahy
tel.: +420 283 090 770, fax: +420 283 090 771, e-mail: info@lorema-wellness.cz
© 2021 LOREMA Wellness s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů