Sestavení hydromasážní vany ve čtyřech krocích
1. Typ vany 2. Masážní systém 3. Doplňky 4. Objednávka
Klikněte pro
výběr vany.
Nejdříve prosím
vyberte typ vany.
Nejdříve prosím
vyberte masážní systém.
Nejdříve prosím
vyberte typ vany.
0,- Kč vč. DPH 0,- Kč vč. DPH 0,- Kč vč. DPH 0,- Kč vč. DPH
       
Kompletní nabídka služeb LOREMA Wellness

Reference



Léčebné lázně Jáchymov
Jáchymov SPA
Czech Republic
Chromoterapie (barevné osvětlení) masážního bazénku-SPA
Do již instalovaného masážního bazénku jsme instalovali barevné LED osvětlení, které se díky bodovému rozdělelní LED diod vyznačuje veynikající distribucí světla. Tento 100% vodotěsný systém podvodního osvětlení má 8 režimů pevně navolených barev a 4 režimy automatické změny vč. nejoblíbenějšího režimu s plynulým přechodem mezi barvami v plném RGB spektru.
Hotel U Zlaté Studně
Golden Well Hotel
Czech Republic
Ovládání hydromasážního sytému pro vany HOESCH
Nejluxusnější hotel na světě Hotel U Zlaté Studně, vítěz mezinárodní soutěže Travelers Choice 2010, si vybral naši firmu pro realizaci této prestižní zakázky. Požadavkem zákazníka bylo vybavit luxusní hydromasážní vany HOESCH vlastním ovládáním SAPHO Hydro & Air. Od systému byla vyžadována maximální spolehlivost, jednoduchost a v neposlední řadě intuitivnost ovládání pro hosty.
Dětský domov Kladno
Orphanage
Czech Republic
Speciální hydromasážní vany pro kojence a děti s postižením
Hydromasážní zařízení byly navrženy tak, aby jak velikost vany a trysek tak jejich rozložení a intenzita masážního systému plně odpovídaly věku a stavbě těla kojenců a dětí do 3 let věku. Použité SLIM trysky, pouhý 1mm vysoké, znemožňují jakékoliv nepohodlí, úraz např. zakopnutím o trysku ve dně a současně je nelze ani samovolně odmontovat.
Parkhotel Sokolov
Czech Republic
Automatické hydromasážní vany s žetonovacím zařízením pro veřejné použití.
Kompletní dodávka hydromasážních van dle specifických požadavků zákazníka vč. softwarové úpravy ovládací elektroniky. Vany pro jednu osobu (model dle výběru objednatele) mají výbavu: vodní a vzduchová masáž, žetonový automat pro bezobslužný provoz (vhození žetonu aktivuje systém vč. odpočítávání času), automatické napouštění a vypouštění, aut. desinfekce, akustická a světelná signalizace, osvětlení.
© 2024 LOREMA Wellness s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů